Overwatch 2 - Bastion

Ze hry Overwatch 2 byl dočasně odstraněn Bastion a Torbjörn

11. 10. 2022
Zdroj náhledu: Blizzard

Za odstranění Bastiona a Torbjörna z Overwatch 2 mohou závažné chyby, které znevýhodňovaly ostatní hráče. Blizzard intenzivně pracuje na jejich odstranění.

Bastion dokázal v zápasech vystřelit díky chybě až příliš velké množství raket, které bez problému dokázaly zničit celý tým najednou. Jedná se o docela závažnou chybu, kterou se vývojáři rozhodli řešit rázně. Bastion tak byl dočasně odstraněn z úplně všech režimů v Overwatch 2.

O něco lépe je na tom druhý jmenovaný, a tím je Torbjörn. V tomto případě vydržela jeho abilita Overload o něco více, než by bylo zdrávo (až dvojnásobně). Díky ní můžete rychleji běhat či dávat vyšší poškození soupeřům. Torbjörn byl na rozdíl od Bastiona ale odstraněn pouze z rychlých zápasů.

V současné době není známo, kdy se tyto postavy do hry Overwatch 2 vrátí. Doufejme, že brzy.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.