Pokemon - Cover

Pokémon Trading Card Game Live odloženo na rok 2022

14. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

V létě byl oficiálně oznámen nástupce stávající Pokémon Trading Card Online, jehož beta verze pro PC byla očekávána ještě v letošním roce. Kromě PC verze bude Pokémon Trading Card Live dostupná i na mobilní telefony s podporou crossplay. Nyní však tvůrce hry, studio Dire Wolf Digital, prostřednictvím oficiálního twitterového účtu hry oznámil, že otevřená beta verze hry bude dostupná až v průběhu roku 2022.

Navzdory odloženému vydání hry se již dostaly ven karty s logem Pokémon TCG Live. Podle vývojářů je ale mohou hráči využívat stejně tak i v Pokémon TCG Online. Od odloženého startu Pokémon TCG Live můžeme nejspíš očekávat propracovanější hru, online matchmaking, battle passy, přepracovaný systém tvorby postav a další vylepšení. Stejně jako jeho předchůdce vám i Live umožní pomocí stejných digitálních kódů přenášet fyzické karty do hry. Tvůrci přislíbili více informací v brzké době, bohužel nějaké bližší datum zatím oznámeno nebylo.

Zdroj:igdb.com

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.