GTA Trilogy

GTA: The Trilogy – facka všem hráčům

14. 11. 2021
Zdroj náhledu: Rockstar Games

Co nám slibovali...

„Dámy a pánové,pojďte si s námi vzpomenout na staré časy, na nostalgické hry GTA, které pro vás vydáme v nové trilogii GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, složené z třetího dílu, Vice City a San Andreas. Tyto legendární hry oblékneme do nového a lepšího kabátu. Vylepšíme grafiku, herní mechanismy, zkvalitníme zvuk a nezapomeneme ani na ovládání, které bude mít co nejblíže k hodně úspěšnému GTA V.“

Co jsme dostali…

Zmíněnou nostalgii však vystřídala tvrdá realita a jediné, na co jsme mohli zavzpomínat, jsou paralelní trampoty, jaké hráči zažili naposledy při Cyberpunku. Přechod z původního enginu Rockstaru na Unreal Engine nevyšel vůbec podle představ. Množství bugů, chyb i nevkusných textur dělá z nové GTA: The Trilogy nepovedený vtip. Různé příspěvky hráčů poukazující na neviditelné mosty, oslepující déšť či překlepy ve slovech válcují internet. Tohle všechno je pro nás nabízeno za absolutně „výhodnou“ sumu 60 €. Aby toho nebylo málo, staré verze těchto her Rockstar ze Steamu stáhnul, a tedy už nejsou dostupné. Stále ještě nekončíme. Výpadky začal mít i Rockstar Games Launcher a hraní dalších titulů od zmíněného herního vydavatelství je momentálně ohroženo. Není tedy divu, že se vůči tomuto celku stavíme hodně kriticky. Přesto věříme, že Rockstar své chyby opraví a bude vůči svým hráčům férový. Držíme jim v tom palce.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.