Pathfinder Wrath of The Righteous tower

Pathfinder: Wrath of the Righteous – nový patch je tu!

19. 1. 2022
Zdroj náhledu: Owlcat Games

Mohutný velmi oblíbený titul Pathfinder: Wrath of the Righteous právě dostal další aktualizaci a postoupil tak na verzi 1.1.7c. Tentokrát je dle sdělení vývojářů patch sponzorován „Společností milovníků Tricksterů“ a obsahuje několik mechanických oprav pro všechny příznivce ryb. Nicméně, jak je zvykem, byly také opraveny a předělány podněty, které přímo vyzdvihla komunita hry, a vývojáři se opravdu snaží svůj titul ještě více vyblýskat do nejlepší možné krásy.

Zdroj: Owlcat Games

Co bylo v Pathfinder: Wrath of the Righteous opraveno?

Vývojáři pak popisují patch následovně:

Nový patch 1.1.7c je tu! Tentokrát je patch sponzorován Společností milovníků Tricksterů (Trickster Appreciation Society) a obsahuje několik mechanických oprav pro všemi oblíbeného uživatele ryb (týká se úspěchů Trickster’s Nature, World a Stealth) i opravu Tricksterových hodností, které vedly k některým problémům v drezenské citadele, jako například k nemožnosti odpočinku. Opravili jsme také některé chyby, které se netýkají Trickstera. Někteří z vás se nás ptali, kdy vydáme další velkou záplatu, a my zatím můžeme říct jen to, že na ní pracujeme a brzy pro vás budeme mít nějaké novinky!“ – Owlcat Games

Jak jsme zvyklí, jsou uvedeny i známé problémy, na kterých se pracuje. Správný počet dočasných zásahových bodů je (2 × mytická hodnost) procent, nikoliv (d10 × mytická hodnost) procent. Pokud hrajete na systému macOS, nemusí vám v první oblasti prologu fungovat inventář, ale bude fungovat, až přejdete do další oblasti.

Následující seznam oprav obsahuje možné spoilery, proto doporučujeme číst pouze dle vlastního uvážení. Oprav je opravdu hodně, proto jsme v rámci ohlasu komunity vybrali ty nejvíce zásadní. Kompletní seznam pak naleznete zde. 

Opravy, které se týkají úkolů:

  • A Refuge from the Present: opraven chybějící text ve vyskakovacím okně před bitvou. Zároveň byl opraven problém, který mohl znemožnit dokončení tohoto úkolu
  • Opravena chyba, která mohla zablokovat postup v úkolu Devastation 
  • Opraven problém, který způsoboval zaseknutí se s Yozzem během Greyborova úkolu ve 4. kapitole

Z oblastí pak byly opraveny následující chyby – zde se jedná o nejvíce diskutované problémy v rámci komunity:

  • Opraven problém, který mohl vést k přerušení bitvy ve Shrine of the Three před jejím začátkem
  • V domě vůdce Wintersunu (House of Wintersun's leader) se postavy mohly občas zaseknout ve dveřích – opraveno
  • V oblasti Nameless Ruins se po interakci se sochou mohli Nenio a hráč zaseknout v animaci ležení – opraveno

Třídy a mechaniky

  • Paladinova schopnost Smite Evil nefungovala správně, pokud ji použila dvojice paladinů na stejný cíl – opraveno
  • Skaldovo Damage Reduction se nesčítalo před získáním nové úrovně – opraveno

Po tomto opravném patcai tak nezbývá nic víc než vyhlížet plánovanou mega aktualizaci, která má do hry přinést opět řadu nových prvků a mechanismů.

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.