God of War – Boy

PC port hry God of War nevyvíjí společnost Sony

26. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony nedávno oznámila, že dříve exkluzivní hra God of War pro PlayStation vyjde také na PC, což je velká novinka. PC port však nebude vyvíjet společnost Sony, která pro Ars Technica uvedla, že na projekt dohlíží Sony Santa Monica, ale bude jej vyvíjet Jetpack Interactive.

Jetpack Interactive není nejznámější herní studio na světě, ale na svých webových stránkách uvádí několik projektů, na kterých v minulosti pracovalo, včetně NBA Live 14, 15, 16, Dark Souls a Plants vs Zombies: Garden Warfare 2. Většina této práce však byla pouze podpůrná: Jetpack poskytoval technickou podporu pro Garden Warfare 2 a PC verzi Dark Souls, která byla notoricky známá jako špatná, i když to nemůžeme přičítat tomu, že studio bylo přizváno na pomoc.

Je poněkud překvapivé, že se společnost Sony obrátila na podpůrné studio pro port hry God of War, zvláště když má v Nixxes Software velmi zkušeného vývojáře pro PC porty.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.