Po stopách Geralta, podívejte se na zmapované zaklínačovy cesty

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com

Když vyšel projekt ohledně celé mapy světa Zaklínače, šel jsem do kolen. Nyní je tu další mapa, která je založena na výzkumu univerzity ve Varšavě a jmenuje se poeticky Po stopách Geralta. Z velké části byla vytvořena podle mapy pracovníků katedry politické a historické geografie na katedře geografie a regionalistiky Varšavské univerzity, stejně jako s pomocí dalších fanouškovských map a oficiálních map z CD Project RED.

Tyto nové mapy obsahují všechny geografické i časové lokace, jak Geralt cestoval jako zaklínač po zemích Severních království až k Nilfgaardu. Uvidíme tak cesty po Aedirnu, Kaedwenu, Lyrii, Rivii, Redanii, Cidaris, Verdenu, Skellige, Soddenu, Cintře a Toussaintu až po jižní Ebbing.

Zdroj: Behance.net

Mapy ukazují Geraltovo cestování jak v knihách, tak ve hrách, a já osobně musím říct, že je to naprosto perfektní práce. V mapách se navíc berou skutečně pouze události, které proběhly v knihách nebo hrách, nejsou v nich ukázány zdroje ze třetích stran, což jenom zdůrazňuje jejich preciznost. Ale jak sám autor říká, mapy nejsou vědecky přesné, jsou vytvořeny pro zábavu.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn