Gwent

Hráč díky bugu ve hře Witcher 3 zemřel po prohře v Gwentu

6. 6. 2022
Zdroj náhledu: Igbd.com

Všichni víme, že Witcher 3 se všemi datadisky je pravděpodobně nejlepší hra všech dob, a pokud ne nejlepší, tak rozhodně bude v top pěti. Dodneška vznikají různé mody, sdílí se šílené příběhy a ukazují se další a další vtipy, ať už s Klepnou nebo při některých fantastických pádech. Nyní se objevil další takový a musel hráče pěkně vytočit.

Gwent je totiž karetní hra ve hře. Navíc je natolik úspěšná, že z ní vznikla jedna celá samostatná další hra. Ironicky můžete také Gwent hrát, když nechcete hledat Ciri, což při naléhavosti, s jakou se Geralt na toto dobrodružství vydává, je prostě komické. Uživatel Redditu Split2ideZ nyní sdílel video, ve kterém je zachycen právě jeden takový karetní souboj.

Hra samozřejmě nabídla odvetu. Bohužel pro něj ale nejspíš v jiném vesmíru. Obrazovka se totiž přepnula se slovy „zemřel jsi“, a takovému bugu se nejde nezasmát. Asi si plně nedovedu představit hráčovu reakci, protože zemřít po prohře v karetní hře se mi zdá jako krutý osud. Navíc, kdo má potom zachránit Ciri?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.