Gwent

Hráč díky bugu ve hře Witcher 3 zemřel po prohře v Gwentu

6. 6. 2022
Zdroj náhledu: Igbd.com

Všichni víme, že Witcher 3 se všemi datadisky je pravděpodobně nejlepší hra všech dob, a pokud ne nejlepší, tak rozhodně bude v top pěti. Dodneška vznikají různé mody, sdílí se šílené příběhy a ukazují se další a další vtipy, ať už s Klepnou nebo při některých fantastických pádech. Nyní se objevil další takový a musel hráče pěkně vytočit.

Gwent je totiž karetní hra ve hře. Navíc je natolik úspěšná, že z ní vznikla jedna celá samostatná další hra. Ironicky můžete také Gwent hrát, když nechcete hledat Ciri, což při naléhavosti, s jakou se Geralt na toto dobrodružství vydává, je prostě komické. Uživatel Redditu Split2ideZ nyní sdílel video, ve kterém je zachycen právě jeden takový karetní souboj.

Hra Witcher 3 samozřejmě nabídla odvetu. Bohužel pro něj ale nejspíš v jiném vesmíru. Obrazovka se totiž přepnula se slovy „zemřel jsi“, a takovému bugu se nejde nezasmát. Asi si plně nedovedu představit hráčovu reakci, protože zemřít po prohře v karetní hře se mi zdá jako krutý osud. Navíc, kdo má potom zachránit Ciri?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.