Hráč díky bugu ve hře Witcher 3 zemřel po prohře v Gwentu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igbd.com
Všichni víme, že Witcher 3 se všemi datadisky je pravděpodobně nejlepší hra všech dob, a pokud ne nejlepší, tak rozhodně bude v top pěti. Dodneška vznikají různé mody, sdílí se šílené příběhy a ukazují se další a další vtipy, ať už s Klepnou nebo při některých fantastických pádech. Nyní se objevil další takový a musel hráče pěkně vytočit.
Gwent je totiž karetní hra ve hře. Navíc je natolik úspěšná, že z ní vznikla jedna celá samostatná další hra. Ironicky můžete také Gwent hrát, když nechcete hledat Ciri, což při naléhavosti, s jakou se Geralt na toto dobrodružství vydává, je prostě komické. Uživatel Redditu Split2ideZ nyní sdílel video, ve kterém je zachycen právě jeden takový karetní souboj.
Hra samozřejmě nabídla odvetu. Bohužel pro něj ale nejspíš v jiném vesmíru. Obrazovka se totiž přepnula se slovy „zemřel jsi“, a takovému bugu se nejde nezasmát. Asi si plně nedovedu představit hráčovu reakci, protože zemřít po prohře v karetní hře se mi zdá jako krutý osud. Navíc, kdo má potom zachránit Ciri?
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn