Pokračování seriálu Zaklínač je dotočeno

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Druhá série seriálu Zaklínač je natočena a nyní je tak připravena k finálním úpravám, jako jsou speciální efekty a střih. Natáčení, které se zkomplikovalo a několikrát odložilo kvůli pandemii Covid-19 a loňskému zranění Henryho Cavilla, představitele Geralta z Rivie, je tak konečně u konce. Z tohoto oznámení máme radost hlavně proto, že se premiéry dočkáme ještě tento rok. Přesné datum ovšem zatím neznáme, Netflix si tuto informaci prozatím důkladně drží pod pokličkou. První sérii jsme k Vánocům předčasně dostali 20. prosince 2019, že by i letošní nadílka byla tak bohatá… nechme se překvapit.

Co zatím o pokračování Zaklínače víme…

Yennefer po událostech na Saddenském pahorku padne do zajetí. Ciri trochu povyroste a stane se z ní silná žena schopna se postarat sama o sebe.

Hlavní děj by se měl podle všeho držet z velké části tréninku mladé Ciri na Kaer Morhen. S tím je samozřejmě spjata postava čaroděje jménem Coen (Yasen Atour). Toto sídlo by nebylo kompletní bez tatínka Vesemira, kterého ztvární herec Kim Bodnia. Další nové postavy budou z řad čarodějek i monster. Objeví se dva další zaklínači a Geraltovi přátelé – Eskel (Basil Eidenbenz) a Lambert (Paul Bullion).
Witcher sezóna 2 – noví herci

Zdroj: twitter/witchernetflix

Už první série se v některých směrech odklonila od knižních předloh. Na nedávno uniklých fotkách z natáčení je vidět Divoký hon – je jasné, že po shledání Geralta a Ciri  tedy můžeme počítat i s příchodem Rudých jezdců. V jaké míře se však v příběhu objeví, můžeme prozatím jen hádat. Pokud se v tomto ohledu bude seriál držet knih, je dost možné, že se bude jednat pouze o pár záběrů. Podle fotografií spousta fanoušků také usuzuje, že se zde tvůrci inspirovali hrou Zaklínač 3: Divoký hon.

I přes všechny strasti je tak natáčení u konce. Na datum premiéry si zatím musíme počkat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn