Dead by Daylight – Resident Evil Project W

Dead By Daylight znovu spojuje síly s RE

4. 8. 2022
Zdroj náhledu: Behavior Interactive’s

Vývojáři oznámili druhý crossover Resident Evil pro Dead By Daylight trailerem již v květnu. Zatímco dosavadní upoutávka toho o chystaném rozšíření Resident Evil: Project W mnoho neprozradila, nejnovější ukázka konečně odhalila vraha a přeživší, se kterými se ve hře v září setkáme. Novými postavami jsou Rebecca Chambersová a Ada Wongová. Albert Wesker bude debutovat jako nový záporák pro Dead By Daylight. Toto odhalení bylo před několika dny zmařeno únikem informací o Dead By Daylight, nicméně je dobré, že fanoušci mají oficiální potvrzení.

Chystaný Project W bude obsahovat také přepracovanou mapu policejní stanice Raccoon City.Chambers, Wong a Wesker mají celkem tři jedinečné výhody, jejichž jména a ikony se objevily v sobotním úniku. Z této trojice je Albert Wesker postavou, jejíž schopnosti fanoušci znají nejlépe. Ve hře Dead by Daylight se jmenuje „The Mastermind“ a mezi jeho výhody patří rychlostní skok zvaný Superior Anatomy, dále Awakened Awareness, odhalující auru přeživšího, pokud hráč nese jiného hráče, a Terminus, který přeživším po aktivaci nouzových dveří dává efekt Broken State. Zajímavé je, že v upoutávkách vidíme, jak buší na dveře a hází po přeživších chapadla, nikoliv nůž, jak bylo ukázáno v sobotním úniku..

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.