Poslední Mystery Game roku 2022 od Epic Games nabízí dvě hry

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Arkane Studios

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Tentokrát dostaneme k dispozici rovnou dvě hry, a to Dishonored: Definitive Edition a Eximius: Seize the Frontline.

Dishonored: Definitive Edition

Staňte se Corvem – zabijákem obdařeným nadpřirozenými schopnostmi, jenž je na strastiplné cestě za pomstou. Hra se vyznačuje skvělým bojovým systémem a záleží jen na vás, zda budete za mlátičku, nebo se poddáte kouzlu stealth průchodu. Za ocenění stojí i svět laděný do steampunkového stylu. Definitive Edition nabízí kromě hlavní hry také rozšíření Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches a Void Walker’s Arsenal.

Dishonored: Definitive Edition bude na Epic Games Store k dispozici do 5. ledna 2023.

Eximius: Seize the Frontline

Eximius: Seize the Frontline je hybrid FPS/RTS, který velice specifickým způsobem kombinuje nutnost hraní z pohledu první osoby a potřebu strategie. Hra vyžaduje po hráči, aby se účastnil přestřelek z pohledu první osoby a zároveň rozmisťoval jednotlivé oddíly NPC a zadával jim rozkazy. Naši recenzi na hru si můžete přečíst zde.

Eximius: Seize the Frontline bude rovněž dostupný do 5. ledna 2023.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn