Horror Tycoon

Postavte si strašidelný dům v nadcházející hře Horror Tycoon

11. 5. 2022
Zdroj náhledu: Smidge Games

Co takhle si ve hře Horror Tycoon postavit strašidelný dům, který bude sloužit jako zábavná atrakce pro vaše návštěvníky? Teda zábavná by měla být jen pro vás jakožto pozorovatele. Pro vaše zákazníky to však musí být děsivý zážitek, na který jen tak nezapomenou a dost možná při něm přijdou i o svůj holý život. Pokud totiž bez problémů dojdou až na konec samotného strašidelného domu, ztratíte kousek dobré reputace a nějaké ty prachy.

https://www.youtube.com/watch?v=KuXXNXesYok&ab_channel=ThePlayWay

Strašidelný dům bude tak trochu bludiště, vy sami si zde postavíte například zdi, padací dveře a předpřipravíte různé strašidelné pokoje. Celý dům také ozdobíte světelnými efekty, strašidelnými obrazy a rekvizitami. To ale není vše, v tomto děsivém bludišti také nachystáte nějaké smrtonosné pasti, které s návštěvníky docela zamávají. Musíte si ale dávat pozor na rozmístění různých strašidelných doplňků a pastí, pokud stejné hororové pomůcky budou blízko u sebe, nebudou působit tak děsivě. Je tak trochu logické, že tento váš byznys není úplně moc legální. Proto si musíte v titulu Horror Tycoon najmout tu nejlepší ochranku a právníky, aby se vyšetřování policie drželo co nejdále od vás.

Datum vydání hry Horror Tycoon zatím není známé, ale nejspíše už nebudeme muset čekat příliš dlouho. Vývojářské studio Smidge Games také oznámilo, že od 19. května do 2. června bude probíhat playtest.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.