Zaklínač Pokrevní Pouto

Potkani mají své herecké obsazení

27. 5. 2023
 

Zatímco si část fanoušků myslí, že třetí série Zaklínače bude poslední a čtvrté se nedočkáme, jiní se těší na další spin-off po tragédii Blood Origin. Ten se zaměří na Potkany, skupinu zbojníků, kteří si s ničím nelámou hlavu a k nimž se na čas připojí Ciri, kde má svou romanci s členkou Mistle. Také ale prožije romanci s jedním nejmenovaným Nilfgaarďanem, takže kdo ví, jak to tvůrci pojmou. Každopádně se ve spin-offu mají Potkani vydat proti zločineckému králi a při tomto dobrodružství se právě potkají se Ciri.

Roli Giselhera ztvární Ben Radcliffe, Mistle Christelle Elwin, Kayleigha Fabian McCallum, Jiskra Aggy K. Adams, Reef Juliette Alexandra a Asseho Connor Crawford. Režii povede Mairzee Almas, která točila například i seriály Smallville nebo The 100. Všechny tyto herce bychom měli už vidět ve třetí řadě Zaklínače, což také ukazuje, že třetí řada bude mít solidní tempo. Uvidíme, jak to celé dopadne, ale upřímně, dovedete si představit zbytečnější spin-off?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.