Alan Wake 2 nabídne dvě hratelné postavy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Alan Wake se vrací, aby napsal nový druh hororového příběhu v nejnovějším traileru na hru Alan Wake 2. Trailer, který debutoval během PlayStation Showcase 2023 společnosti Sony, ukazuje malé kousky hratelnosti, odhaluje návrat do Bright Falls a oznamuje datum vydání hry 17. října.
Zatímco trailer je trochu tajemný, příspěvek na blogu PlayStation Blog prozrazuje o hře trochu víc. Alan Wake 2 nabídne hráčům dva příběhy, které budou moci projít v libovolném pořadí. Oba příběhy na sebe navazují, přičemž každý z nich posouvá a předznamenává děj toho druhého. Jeden příběh přivede zpět titulního spisovatele, zatímco druhý se zaměří na zcela novou postavu.
V první části herního příběhu Alan Wake stále vězí v noční můře, ve které skončil v první hře, a snaží se pomocí svého kouzelného písma uniknout. Hra se také soustředí na příběh Sagy Andersonové, agentky FBI, která vyšetřuje sérii děsivých vražd v městečku Bright Falls, kde se odehrávala první hra. Jak Saga a její parťák vraždy vyšetřují, začnou nacházet stránky příběhu, který napsal sám Alan Wake a který jako by přesně vyprávěl příběh vražd, jež vyšetřují, a jehož hlavními postavami jsou oni sami.
Podle vývojářského studia Remedy Entertainment je jedním z cílů hry zajistit, aby si ji mohl zahrát každý, ať už zažil první část cesty Alana Wakea, nebo ne. Pokud jde o to, jak by to mohlo fungovat, nebo co dalšího mohou hráči očekávat, až hra v říjnu dorazí, Remedy říká, že se o více informací podělí v příštích několika měsících.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn