PowerWash Simulator - SpongeBob

PowerWash Simulator se chystá do Zátiší Bikin

21. 5. 2023
Zdroj náhledu: FuturLab

PowerWash Simulator obdrží DLC SpongeBob SquarePants Special Pack, díky němuž dostaneme možnost navštívit Zátiší Bikin, známé z oblíbeného animovaného seriálu.

Půjde o placené rozšíření, které by mělo vyjít na přibližně osm euro, tedy 190 Kč. Za tuto cenu obdržíme šest misí, a to konkrétně Conch Street, Bikini Bottom Bus, Krusty Krab, Patty Wagon, Invisible Boatmobile a Mermalair. Jak už to u této hry bývá, naším úkolem bude opět čistit a dodávat nový život špinavým věcem. Rozšíření navíc vznikalo ve spolupráci se společností Nickelodeon, tudíž bychom se měli dočkat opravdu reálných předloh ze světa Spongeboba. Součástí SpongeBob SquarePants Special Pack bude rovněž deset nových achievementů a na míru přepracované vybavení pro vaši práci.

Nové DLC do PowerWash Simulator dorazí už letošní léto pro Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, PC, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.