Death Stranding – úvodka

Epic Games Store odhalil první Mystery Game roku 2023

18. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat Death Stranding, který Epic Games odhalil v rámci oblíbené Mystery Game.

Death Stranding

Jako první Mystery Game roku 2023 nám Epic Games Store nabízí oceňovanou hru Death Stranding, která vyšla v roce 2019 jako exkluzivita pro Playstation 4 a až po dvou letech se dočkala i své počítačové adaptace. Death Stranding se již jednou v rámci Mystery Game rozdával, a to na loňské Vánoce. Pokud jste tedy tuto akci zmeškali, opět máte jedinečnou možnost si titul přidat.

Death Stranding bude na Epic Games Store k dispozici do 25. května 2023, kdy nás čeká v pořadí již druhá Mystery Game.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.