PowerWash Simulator - rozšíření The Back to the Future Special Pack

PowerWash Simulator zavítá do filmu Návrat do budoucnosti

3. 9. 2023
 

Pokud jste si čirou náhodou mysleli, že Zátiší Bikin v DLC SpongeBob SquarePants Special Pack bude poslední filmovou zastávkou PowerWash Simulatoru, jste na omylu. Oblíbený simulátor čištění zavítá do světa úspěšného filmu Návrat do budoucnosti.

Rozšíření The Back to the Future Special Pack do hry PowerWash Simulator přidá ikonické kulisy z tohoto filmu, přičemž naším úkolem bude dodat těmto věcem nový lesk a život. Konkrétně půjde o dodávku doktora Browna, hodinovou věž Hill Valley, divadlo Holomax a samozřejmě také DeLorean či Time Train. Cena rozšíření The Back to the Future Special Pack by měla být osm euro, tedy kolem 190 Kč, stejně jako u zmíněného Spongeboba. Datum vydání zatím není známo.

PowerWash Simulator se na herní scéně objevil v květnu roku 2021, kdy na Steamu vyšel v předběžném přístupu. Plná verze se následně objevila 14. července minulého roku a kromě PC zavítala také na konzole Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Od té doby slaví titul jeden úspěch za druhým.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.