GreedFall 2 – GreedFall

Pracuje se na pokračování titulu GreedFall

19. 5. 2022
Zdroj náhledu: Spiders

V roce 2019 vyšel titul GreedFall, který jak u hráčů, tak u herních kritiků slavil poměrně příjemné přijetí, což dokazují dva miliony prodaných kopií. Studio Spiders v těchto dnech usilovně pracuje na chystané hře Steelrising, která by měla vyjít už 8. září 2022. Zdá se, že finišující práce zatím probíhají dobře, protože studio již oznamuje další plány. Dámy a pánové, přímé pokračování GreedFall 2 s podtitulkem Dying World bylo oficiálně potvrzeno. Buďte ovšem trpěliví, hned jen tak se na vaše obrazovky nedostane. Plány jsou totiž stanoveny tak, že se jej dočkáme až v roce 2024 na PC a konzole.

Příběh druhého dílu má začít tři roky před událostmi původního dílu. Do popředí se má dostat více taktizování a příběhu, jenž svými rozhodnutími hráči budou moct ovlivňovat. Podíváme se na kontinent Gacane v kůži jednoho z domorodých obyvatel Teer Fradee. Tuto postavu si budete moct vytvořit k obrazu svému. Násilím však budete vytrženi ze svého domova a odvezeni do země kolonistů, kde jsou politické intriky a zrádný mor na denním pořádku. Vaším úkolem bude samozřejmě získat zpět svou svobodu a překazit plány jednoho ambicemi posedlého muže. Využijete lsti, diplomacie, svých společníků, nebo boje k docílení kontroly nad svým osudem?

Zdroj: Spiders

Tento hluboký RPG zážitek vás zavede na nejrůznější místa kontinentu, kde dostanete plno příležitostí pro vytvoření spojeneckých aliancí, mileneckých vazeb, ale také k nepřátelským potyčkám. Velký otevřený svět bude lákat na tajemství starobylých měst a mnoha frakcí. GreedFall 2: Dying World je zatím v nedohlednu, ale už nyní si hru můžete přidat do svého seznamu přání a průběžně sledovat novinky.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.