Halo Infinitive – Masterchief

Představitel Master Chiefa se ohrazuje proti nenávisti fanoušků k televiznímu seriálu Halo

6. 4. 2022
 

Herní série Halo je oblíbená po celém světě, a to napříč věkovými skupinami. Tato povedená vojenská sci-fi hra má tak silnou základnu a popularitu fanoušků, že se může pyšnit i televizním zpracováním. Tato adaptace slavné herní série se však nesetkala s kladným přijetím u všech fanoušků.

Pablo Schreiber, představitel Master Chiefa ze hry Halo, se ohrazuje proti nenávisti fanoušků a tvrdí, že bude i nadále pracovat na tom, aby byl nový televizní seriál skvělý

Za současného stavu nemá Halo s částí své fanouškovské základny nejlepší vztahy. Mezi stížnosti patří například současná absence režimu battle royale ve hře Halo Infinite a přetrvávající problémy s desynchronizací multiplayeru. Fanoušci jsou také v poslední době rozladěni vydáním televizního seriálu Halo na Paramount+. V televizním seriálu je několik věcí, kvůli kterým mu fanoušci i kritici udělili poněkud vlažné přijetí, ačkoli to, co fanoušky konkrétně irituje, je Master Chief, který si v první epizodě sundává helmu.

Fanouškům nevadilo, že Master Chief mohl být viděn bez své helmy, protože v Halo 4 mohou hráči vidět mladšího Master Chiefa bez ikonické helmy a oči dospělého Chiefa, pokud hru porazí na legendární obtížnost. Místo toho bylo mnoho fanoušků Halo frustrováno skutečností, že Master Chiefova helma byla sundána tak brzy. Zaměstnanec 343 se snažil rozzlobené fanoušky uklidnit v příspěvku na blogu, což se však obrátilo proti němu až poté, co někteří čtenáři měli pocit, že příspěvek naznačuje, že kdo je překvapen pohledem na Chiefa bez helmy, nekonzumoval dostatečné množství médií o Halo.

Zdroj: Xbox Game Studios

Vezmou fanoušci seriál na milost?

Nyní se k situaci vyjádřil i představitel Master Chiefa ze seriálu Halo. Ačkoli se o odstranění helmy nezmiňuje, herec Master Chiefa Pablo Schreiber se v příspěvku na Instagramu vyjadřuje přímo ke zklamaným fanouškům, kteří „fandí proti domácímu týmu“. Zdá se, že Schreiber chce usmířit fanoušky, kteří „seriál nenáviděli ještě předtím, než ho viděli“, a uvádí, že bude i nadále tvrdě pracovat na tom, aby byl seriál tou nejlepší verzí sebe sama.

Ve stejném příspěvku na Instagramu Schreiber také promluvil k fanouškům, kteří si již seriál užívají, a poděkoval jim za jejich lásku a podporu. „Je mi ctí a pokorou, že mohu sloužit tomuto úžasnému vesmíru a loru,“ napsal. Navzdory hlasité menšině fanoušků, kteří tvrdí, že na seriálu není nic dobrého, se seriál Halo stále těší neuvěřitelné oblibě, protože je nejstreamovanějším seriálem na Paramount+. Členům služby Xbox Game Pass Ultimate však bylo rozdáno bezplatné předplatné této streamovací služby, což možná sehrálo v popularitě seriálu Halo svou roli.

Vzhledem k tomu, že už vyšly dvě epizody televizního pořadu, má Halo na víc než jen na moment, který některé fanoušky naštval. Ti, kteří se na seriálu Halo podílejí, na něj pěli chválu ještě před vydáním první epizody, protože jedna z hereček uvedla, že ji potěšilo jeho „barvoslepé“ obsazení. Není známo, zda bude seriál fanoušky i nadále rozdělovat, nebo sjednocovat v jejich podpoře, ačkoli seriál bude mít dostatek příležitostí k obojímu, protože již byl obnoven pro druhou sérii.

Zdroj: gamerant.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.