Call of Duty Warzone 2 náhled

Pro Call of Duty: Warzone 2 možná vzniká nová mapa

6. 12. 2022
Zdroj náhledu: Infinity Ward

Napovídá tomu pracovní nabídka od studia Treyarch, která zdánlivě potvrzuje práce na nových mapách pro hru Call of Duty: Warzone 2.

Vývoj battle royalu byl pro Activision velkou výzvou. Vydavatel do projektu Warzone zapojil několik svých studií, která mají se sérií Call of Duty hodně společného. Jde zejména o Raven Software, Infinity Ward, Treyarch, Sledgehammer Games a další. Pokud správně počítáme, mělo by se jednat o celkem devět studií. Ambice projektu Warzone jsou skutečně velké, což se potvrzuje novou nabídkou vývojáře Treyarch.

Právě Treyarch je vedoucím mapového vývoje, alespoň tedy podle informací, které vypluly na povrch. Právě nová práce totiž shání tzv. level designéra, který se má podílet na stavbě nových map pro COD: Warzone 2. Vydání další mapy je pak podle informací naplánováno na rok 2024. Jestli tomu tak skutečně bude, ukáže až čas. Call of Duty: Warzone 2 je dostupný pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.