Propagation: Paradise Hotel má podobu jako klasický Resident Evil 

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Propagation: Paradise Hotel je připravovaná hororová hra, která vypadá jako verze klasické hry Resident Evil, ale pro virtuální realitu. Propagation: Paradise Hotel je vyvíjen společností WanadevStudio, která si buduje pověst jednoho z nejlepších vývojářů her pro VR. 

Nejznámější hrou WanadevStudio je Ragnarock (VR hudební/rytmická hra, kde hráči bubnují do rytmu různých písní s tématem severských vikingů). WanadevStudio také vytvořilo původní Propagation, survival hororovou hru, která je v současné době dostupná pro hráče VR ke hraní zdarma. 

Propagace: Paradise Hotel je naplánován ke spuštění 4. května, kdy bude dostupný přes Steam a Meta Quest. Verze Propagation: Paradise Hotel pro PlayStation VR2 je také ve vývoji, ale konkrétní datum vydání nebylo v době psaní tohoto článku oznámeno. 

V Propagation: Paradise Hotel se hráči ujmou role Emily Diaz, která prozkoumává hotel a hledá své zmizelé dvojče Ashley. Na základě herního traileru mohou fanoušci hororů očekávat hratelnost podobnou oldschoolovému titulu Resident Evil. Emily v jednu chvíli dokonce vytáhne mapu, která by mohla být vytržena přímo ze survival hororové franšízy od Capcomu. A stejně jako v hrách Resident Evilu se hráči ocitnou tváří v tvář strašlivým stvořením. 

V Propagation: Paradise Hotel se to hemží zombie a dalšími tvory. Emily bude muset spolupracovat s hlídačem Owenem, aby přežila proti monstrům. Oba mají různé zbraně, kterými se mohou bránit. Hráči si ale musí dávat pozor na to, jak své zdroje využijí, což je pro žánr survival hororu typické.

Zdroj: gamerant.com

Zdroj: igdb.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn