Propagation Paradise Hotel - úvod

Propagation: Paradise Hotel má podobu RE 

23. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Propagation: Paradise Hotel je připravovaná hororová hra, která vypadá jako verze klasické hry Resident Evil, ale pro virtuální realitu. Propagation: Paradise Hotel vyvíjí společnost WanadevStudio, která si buduje pověst jednoho z nejlepších vývojářů her pro VR. 

Nejznámější hrou WanadevStudio je Ragnarock (VR hudební/rytmická hra, kde hráči bubnují do rytmu různých písní s tématem severských vikingů). WanadevStudio také vytvořilo původní Propagation, survival hororovou hru, která je v současné době dostupná pro hráče VR ke hraní zdarma

Propagace: Paradise Hotel se naplánovala ke spuštění 4. května. Dostupná bude přes Steam a Meta Quest. Verze Propagation: Paradise Hotel pro PlayStation VR2 se nachází také ve vývoji, ale konkrétní datum vydání není v době psaní tohoto článku oznámeno. 

V Propagation: Paradise Hotel se hráči ujmou role Emily Diaz, která prozkoumává hotel a hledá své zmizelé dvojče Ashley. Na základě herního traileru mohou fanoušci hororů očekávat hratelnost podobnou oldschoolovému titulu Resident Evil. Emily v jednu chvíli dokonce vytáhne mapu, která by mohla být vytržena přímo ze survival hororové franšízy od Capcomu. A stejně jako v hrách Resident Evilu se hráči ocitnou tváří v tvář strašlivým stvořením. 

V Propagation: Paradise Hotel se to hemží zombie a dalšími tvory. Emily bude muset spolupracovat s hlídačem Owenem, aby přežila proti monstrům. Oba mají různé zbraně, kterými se mohou bránit. Hráči si ale musí dávat pozor na to, jak své zdroje využijí, což je pro žánr survival hororu typické.

Zdroj: igdb.com

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.