Far Cry 6 cover

Ubisoft vydá v květnu a červnu další hry na platformu Steam

22. 4. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

Expanze her od Ubisoftu na platformu Steam pokračuje. Po dalším kole rozšiřování, které proběhlo v lednu letošního roku, se dalšího dočkáme v květnu a červnu, kdy se nabídka rozroste o další čtyři kousky.

Za necelý měsíc, konkrétně 11. května, se na Steamu objeví Far Cry 6, který Ubisoft vydal 7. října roku 2021. Dosud bylo možné poslední díl série zakoupit exkluzivně na Ubisoft Store nebo Epic Games Store.

Měsíc červen následně rozšíří nabídku o další tři kousky. Nejprve na Steam přijde sportovní hra Riders Republic, kterou si budeme moci na této platformě zakoupit 8. června. O týden později, tedy 15. června, se k Riders Republic přidá také Tom Clancy's Rainbow Six Extraction a 22. června i Monopoly Madness. Uvidíme, zdali rozšiřování bude nadále pokračovat, nebo konečně skončí exkluzivita pro platformu Epic Games Store, kterou přece jen ne každý hráč ze srdce miluje, a hry od Ubisoftu se na Steamu budou objevovat už v den vydání.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.