Netflix – zaklínač

První plakát třetí řady Zaklínače je venku a neříká nic

25. 4. 2023
 

Derniéra Henryho Cavilla jako Geralta z Rivie se blíží. Možná i poslední série celého seriálu. I když byla potvrzena čtvrtá řada, a že pátá bude nejspíš poslední, všichni víme, že když je něco nesledované, Netflix nemá problém projekt zaříznout. Ostatně momentálně to i vypadá, že třetí řada Zaklínače bude jeden velký průšvih, vzhledem k informacím, co proudí ven. Viz odchod právě Henryho Cavilla, neshody se scenáristy, nedodržování předlohy atd. Každopádně na plakátu vidíme ústřední trojici v objetí. Podle krátkého popisku u obrázku to také vypadá, že bychom se traileru na další řadu mohli dočkat už během dneška, vzhledem k tomu, kdy byla tato novinka psána.

Uvidíme, co si pro nás připravili scenáristé nyní, ale přiznám se, že já jsem po Blood Origin prostě hořký. Třetí řada by měla vyprávět události z knihy Čas opovržení, v níž se odehrává několik přelomových událostí celé ságy.

Uvidíme opět Aretuzu a Thanedd, dočkáme se Vilgefortze a rady čarodějů, také se představí znovu elfové. Navíc se má Henry Cavill dočkat legendárního a epického rozloučení. Připomínám také, že podle showrunnerky Lauren Hissrich se bude třetí řada údajně nejvíce držet předlohy. Ovšem nutno podotknout, že to slibovala několikrát, takže určitý skepticismus je namístě. Počkejme tak, co dnešek přinese, a připravme kapesníky, Geralt Henry Cavill z Rivie bude končit.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.