První ukázky k šesté řadě My Hero Academia ukazují blížící se střet

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: TOHO animation チャンネル
Pro všechny fanoušky My Hero Academia je tu dobrá zpráva: blíží se šestá série tohoto anime a představuje se v epickém traileru. V tom můžeme vidět blížící se konfrontaci mezi hrdiny a záporáky. Po rozporuplné páté sérii se tak blíží zatím nejvýznamnější arc, který zatím byl v sérii My Hero Academia k vidění.
Šestou sérii bude režírovat Masahiro Mukai a o produkci se postará opět studio Bones. Šestá sezóna začne v Japonsku vycházet během podzimu 2022, to znamená, že začne už za pár měsíců. Upřímně, mangu mám načtenou a to, co nás nyní čeká, je naprostá pecka! Navíc manga je údajně už ve své poslední části, takže se také blíží ke konci, a pokud budou schváleny další řady, nebudete se muset bát nějakého čekání na konec.
Anime je inspirováno stejnojmennou mangou, která ukazuje svět, ve kterém 90 % populace získalo nějaké druhé superschopností. Bohužel, ne všichni se rozhodli využívat je k dobru, ale na to jsou tu hrdinové, kteří tyto padouchy skoro vždycky zastaví. Vévodí jim největší hrdina světa All Might (Všemocňák). Ten pak pod svá křídla bere chlapce Izukua, který žádné schopnosti nemá.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn