My Hero Academia

První ukázky k šesté řadě My Hero Academia ukazují blížící se střet

21. 6. 2022
Zdroj náhledu: TOHO animation チャンネル

Pro všechny fanoušky My Hero Academia je tu dobrá zpráva: blíží se šestá série tohoto anime a představuje se v epickém traileru. V tom můžeme vidět blížící se konfrontaci mezi hrdiny a záporáky. Po rozporuplné páté sérii se tak blíží zatím nejvýznamnější arc, který zatím byl v sérii My Hero Academia k vidění.

Šestou sérii bude režírovat Masahiro Mukai a o produkci se postará opět studio Bones. Šestá sezóna začne v Japonsku vycházet během podzimu 2022, to znamená, že začne už za pár měsíců. Upřímně, mangu mám načtenou a to, co nás nyní čeká, je naprostá pecka! Navíc manga je údajně už ve své poslední části, takže se také blíží ke konci, a pokud budou schváleny další řady, nebudete se muset bát nějakého čekání na konec.

Anime je inspirováno stejnojmennou mangou, která ukazuje svět, ve kterém 90 % populace získalo nějaké druhé superschopností. Bohužel, ne všichni se rozhodli využívat je k dobru, ale na to jsou tu hrdinové, kteří tyto padouchy skoro vždycky zastaví. Vévodí jim největší hrdina světa All Might (Všemocňák). Ten pak pod svá křídla bere chlapce Izukua, který žádné schopnosti nemá.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.