Assassins Creed Black Flag - ps plus extra

PS Plus Extra a Premium nabídne v červenci kolekci Assassin’s Creed, Final Fantasy 7 a další

13. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Majitelé dražšího předplatného PS Plus Extra a PS Plus Premium získají 19. července několik nových her, které si budou moci přidat do svých knihoven. Nabídka je bohatá a myslím si, že potěší opravdu každého.

Zdroj: igdb.com

Už za 6 dní nám PS Plus Extra a Premium obohatí pětice titulů ze série Assassin’s Creed. Konkrétně jde o Assassin's Creed 4: Black Flag a rozšíření Freedom Cry, Assassin's Creed Unity, Assassin's Creed Rogue Remastered a Assassin's Creed The Ezio Collection. Dále se můžeme těšit na RPG Final Fantasy 7 Remake, kyberpunkovou puzzle hru Stray nebo Marvel's Avengers. Her je samozřejmě více, jejich kompletní seznam je následující:

 Stray

 Marvel’s Avengers

 Final Fantasy 7 Remake Intergrade

 Assassin’s Creed 4: Black Flag

 Assassin’s Creed Unity

 Assassin’s Creed Rogue Remastered

 Assassin’s Creed Freedom Cry

 Assassin’s Creed The Ezio Collection

 Saints Row 4: Re-Elected

 Saints Row: Gat out of Hell

 Spirit of the North: Enhanced Edition

 Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure

 Jumanji The Video Game

 Paw Patrol on a Roll!

 ReadySet Heroes

Majitelé nejvyššího PS Plus Premium navíc obdrží klasiky ve formě No Heroes Allowed! (PSP) a LocoRoco Midnight Carnival (PSP).

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.