DARQ - Epic Games

Psychologický horor zdarma na Epic Games Store

28. 10. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Také následující týden si pro nás společnost Epic Games připravila hru, kterou si dalších sedm dní můžeme do naší knihovny přidat zcela zdarma. Dnes se vžijeme do role malého chlapce ve hře DARQ: Complete Edition.

DARQ vypráví příběh o malém spícím chlapci Lloydovi, který prožívá sen. Ten se ovšem později změní v noční můru a všechny pokusy o jakékoliv probuzení selžou. Nezbývá tedy nic jiného než prožít sen až do konce a vydat se na dlouhou a nebezpečnou cestu, při níž se budete snažit přežít. Titul sází na unikátní hratelnost, při které je důležitá manipulace s různými věcmi a ohýbání zdejšího prostředí. K tomu všemu je nutné využívat také stealth postupu, jenž vás ochrání před nebezpečím, proti kterému byste jinak neměli sebemenší šanci.

DARQ nabízí rovněž jedinečnou uměleckou vizuální stylizaci a dechberoucí zvukový design, na němž pracoval Bjørn Jacobsen, jenž se podílel i na ozvučení her Cyberpunk 2077 či Hitman.

DARQ: Complete Edition bude na Epic Games Store dostupný do 4. listopadu 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.