Shadow Warrior 3 náhled

Shadow Warrior 3 je odložen

27. 10. 2021
Zdroj náhledu: Flying Wild Hog

Když tvůrci jsou nuceni odložit hru, většina z nich napíše omluvný tweet, ve kterém také vysvětlí, z jakých důvodů je titul odložen. Vývojářské studio Flying Wild Hog jako oznámení vytvořilo oficiální trailer, který informuje všechny nedočkavé hráče, že vydání titulu Shadow Warrior 3 je přesunuto z roku 2021 na rok 2022.

Jak vám nejspíše číslo tři napovídá, titul Shadow Warrior 3 je již třetím pokračováním hry. Titul byl oznámen již minulý rok v létě a vydání bylo naplánováno na tento rok. Jak je zvykem, ne vždy jde vše podle plánu, a tak si budeme muset ještě počkat. Není to poprvé, kdy titul z této herní série byl odložen. Datum vydání druhého dílu bylo posunuto o měsíc a vydání na konzole trvalo ještě déle.

„Shadow Warrior 3 potřebuje ještě trochu více času na nabroušení svých čepelí, a tak Flying Wild Hog a Devolver Digital posouvají datum vydání na začátek příštího roku.“ Přesně takhle znělo oznámení na Steamu.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.