Den deskovek Albi – porota

Reality show Den deskovek brzy vypukne

19. 9. 2022
Zdroj náhledu: Albi

Také vás vždycky zajímalo, jak se rodí deskovky? Vymyslet funkční a zároveň zábavnou deskovou hru chce jistě hodně fantazie a především odvahy svůj nápad ze šuplíku dostat až na prodejní pult. Přesně o tom se přesvědčí celkem patnáct soutěžících v již druhé řadě reality show Den deskovek, kterou pořádá jeden z českých vydavatelských gigantů deskových her, společnost Albi.

Den deskovek startuje už ve čtvrtek 22. 9. 2022 ve 20.00 na oficiálním kanále Albi na YouTube. Pokud nestihnete přímý přenos, nezoufejte. Každou neděli se totiž na stejném kanále objeví záznam. Čtvrtky se následně budou nést ve znamení dalších dílů opět od osmé hodiny večerní. Z několika desítek, ne-li stovek nápadů bylo vybráno patnáct nejlepších přihlášených her do prvního kola. V nich budou soutěžící rozdělení na tři skupiny, ze kterých odborná porota vybere dva účastníky na základě krátké prezentace. Během ní soutěžící musí přesvědčit porotu o tom, že právě jejich nápad si zaslouží vyhrát. Poté však přicházíte na řadu vy, diváci. Právě vaše hlasy udělené od 6. 10. 2022 do 4. 12. 2022 rozhodnou o finalistech. Samotné vítěze určí opět divácké hlasování, které proběhne od 5. 1. 2023 až do 22. 1. 2023. Vítěz se samozřejmě může těšit na to, že svůj nápad uvidí na prodejních pultech pod záštitou společnosti Albi.

Odborná porota se skládá jen z těch nejpověřenějších členů, mezi kterými nechybí Petr Čáslava, Barbora Joštová, David Navrátil či Martin Hrabálek.

Více informací se dozvíte přímo na webových stránkách Albi. Buďte společně s námi svědky toho jak se sny mění v realitu… tedy, jak se nápady mění na deskové hry.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.