Record of Ragnarok

Record of Ragnarok se vrátí ve druhé sérii!

21. 6. 2022
Zdroj náhledu: Netflix.com

Netflix potvrdil návrat anime Record of Ragnarok, ve kterém lidé bojují v turnaji na život a na smrt s bohy o své přežití. Bohové se je totiž rozhodli vyhladit, ale naštěstí se za lidstvo postavily valkýry, které vyzvaly bohy (řecké, norské, čínské, atd.), aby se s největšími lidskými válečníky utkali. Vítěz turnaje rozhodne o osudu lidstva. Dlouho se nevědělo, jak to s pokračováním bude, protože manga momentálně dokončila teprve sedmý souboj ze třinácti plánovaných. Každá strana si totiž má vybrat třináct válečníků, a kdo první získá sedm výher, vítězí. V první sérii jsme mohli vidět v boji Thora, Dia a Poseidona proti Kódžiróvi Sasakimu, Adamovi a Lü Buovi.

Ve druhé sérii bychom se měli podívat na další extrémně zajímavé duely. POZOR, SPOILEROVÁ ČÁST! Bude se jednat o souboje Jacka Rozparovače s Herkulem, Raidena Tameemona s bohem Šivou (mimochodem Indové se kvůli tomuto souboji soudí s autorem mangy) a Buddhy se Zerofukuem. Ostatně všechny je můžete vidět zobrazené v prvním odkazu.

Anime bude navíc nadále produkovat studio Graphinica a bylo také potvrzeno, že se druhá série objeví v roce 2023 především na Netflixu. Další informace se dozvíme po Anime Expo, které se koná v červenci.

Do série má ještě zasáhnout několik zajímavých bohů i lidských hrdinů. Dle rozpisu, který byl vidět hned v první sérii, bychom ještě mohli vidět Nikolu Teslu, Rasputina, krále Leonida nebo Nostradama za lidi a Odina, Anubise, Lokiho nebo samotného Belzebuba za božstvo.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.