Další dva režimy pro Resident Evil: Village

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: blog.playstation
Resident Evil Village, poslední díl kritiky oceňované hororové série, byl uveden na trh v roce 2021 a po celém světě se ho prodalo již více než 6 milionů kopií. Spojení široké škály jedinečných postav, jako je Lady Dimitrescu, akčního herního systému a příběhu Ethana Winterse, který se vydává na cestu za hledáním své unesené dcery, získává svou popularitu jak u dlouholetých fanoušků série, tak i nováčků.

O chystaném DLC Shadows of Rose odehrávajícím se šestnáct let po základní hře jsme se již zmiňovali. Nyní bych se rád zaměřil na další dvě novinky, které rozšíření přinese, a to konkrétně pohled z třetího osoby a The Mercenaries: Additional Orders.

Režim třetí osoby

V tomto režimu si můžete zopakovat Ethanův fantastický příběh a nahlížet mu přes rameno, jak jste zvyklí ze série. Nyní je jen otázkou, zda tento režim nezpůsobí, že nejnovější díl RE ztratí své kouzlo. Na druhou stranu je ovšem mnohem lepší, že teď lépe uvidíme, jak si s námi upíří dcerky Lady hrají. Pro ty z vás, kteří hru neznají, a pro ty, co si Resident Evil Village už užili, je tu nová příležitost, jak prožít zdrcující příběh z této nové perspektivy.

Zdroj: blog.playstation

The Mercenaries: Additional Orders

Tento arkádový režim se vrací s dalšími etapami a novými hratelnými postavami, jako je například Chris Redfield v plné síle, Karl Heisenberg, jenž ovládá obří kladivo a má schopnost kontrolovat magnetické síly, a samozřejmě nesmí chybět ani Lady Dimitrescu, která měří přes dva metry. Všechny postavy jsou svým způsobem jedinečné, a proto bude velice zajímavé sledovat, jak se tito legendární záškodníci postaví proti sobě.

Zdroj: blog.playstation

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn