Resident Evil – další logiáček

Další dva režimy pro Resident Evil: Village

20. 6. 2022
Zdroj náhledu: blog.playstation

Resident Evil Village, poslední díl kritiky oceňované hororové série, byl uveden na trh v roce 2021 a po celém světě se ho prodalo již více než 6 milionů kopií. Spojení široké škály jedinečných postav, jako je Lady Dimitrescu, akčního herního systému a příběhu Ethana Winterse, který se vydává na cestu za hledáním své unesené dcery, získává svou popularitu jak u dlouholetých fanoušků série, tak i nováčků.

O chystaném DLC Shadows of Rose odehrávajícím se šestnáct let po základní hře jsme se již zmiňovali. Nyní bych se rád zaměřil na další dvě novinky, které rozšíření přinese, a to konkrétně pohled z třetího osoby a The Mercenaries: Additional Orders.

Režim třetí osoby

V tomto režimu si můžete zopakovat Ethanův fantastický příběh a nahlížet mu přes rameno, jak jste zvyklí ze série. Nyní je jen otázkou, zda tento režim nezpůsobí, že nejnovější díl RE ztratí své kouzlo. Na druhou stranu je ovšem mnohem lepší, že teď lépe uvidíme, jak si s námi upíří dcerky Lady hrají. Pro ty z vás, kteří hru neznají, a pro ty, co si Resident Evil Village už užili, je tu nová příležitost, jak prožít zdrcující příběh z této nové perspektivy.

Zdroj: blog.playstation

The Mercenaries: Additional Orders

Tento arkádový režim se vrací s dalšími etapami a novými hratelnými postavami, jako je například Chris Redfield v plné síle, Karl Heisenberg, jenž ovládá obří kladivo a má schopnost kontrolovat magnetické síly, a samozřejmě nesmí chybět ani Lady Dimitrescu, která měří přes dva metry. Všechny postavy jsou svým způsobem jedinečné, a proto bude velice zajímavé sledovat, jak se tito legendární záškodníci postaví proti sobě.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.