Hogwarts Legacy boduje v prodejích a HBO možná chystá TV sérii

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: hogwartslegacy.com

Od vydání tolik očekávané hry Hogwarts Legacy uběhly teprve dva týdny a o jejích úspěších i novinkách už zřejmě slyšel a četl každý, protože je toho plný internet. Ten obletěly další zajímavé zprávy jednak o tom, kolik kopií hry se stihlo v tak krátkém čase prodat, a jednak jsme zaznamenali šeptandu o možných plánech na hranou adaptaci od HBO.

První zpráva dne se týká prodejů. Hogwarts Legacy se i nadále drží na předních příčkách aktuálně nejhranějších singleplayerových her na Steamu i na dalších platformách, a tak není divu, že zájem o ni je stále přímo obrovský. Avalanche Software může slavit skutečně úctyhodný úspěch, protože vydavatel Warner Bros. Games odhalil rekordní tržby. K dnešnímu dni se titulu podařilo prodat více než dvanáct milionů kusů po celém světě. Statistiky mluví jasně. Podle prezidenta společnosti Davida Haddada ve hře hráči během prvních dvou týdnů od spuštění strávili přes dvě stě šedesát milionů hodin, během nichž vypěstovali přes tři sta devadesát milionů magických rostlin, uvařili přes dvě stě čtyřicet milionů lektvarů a porazili jeden a čtvrt miliardy temných čarodějů. Dále také uvedl, že po takovém pozitivním přijetí má Hogwarts Legacy skvělou budoucnost se jako série nadále rozrůstat. Pokračování sice oficiálně oznámeno nebylo, ale zato kouzelnický svět možná čeká hraná adaptace.

Podle důvěryhodných zahraničních zdrojů web Giant Freakin Robot hlásá, že HBO Max má chystat hranou adaptaci Hogwarts Legacy. Společnost Warner Bros. Games samozřejmě byla v této otázce již kontaktována a prozatím nemáme žádnou odpověď. Zda půjde o filmové, či seriálové ztvárnění se dosud neví a kolem této otázky je stále spousta nezodpovězených otazníků. Jelikož se nejedná o oficiální oznámení, berte tuto informaci, prosím, s rezervou.

Zdroj: variety.com, gamerant.com, giantfreakinrobot.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn