Remake Resident Evil 4: získejte limitovaný energy drink

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: G-Fuel

Remake Resident Evil 4 je tak těžký, že během hry musíte obnovovat síly. Uživatelé energetických nápojů, zpozorněte. Společnost G-Fuel oznámila limitovanou edici nápoje inspirovanou remakem hry Resident Evil 4.

Jedná se o sběratelskou krabičku s názvem Las Plagas. Balíček obsahuje ocelový šejkr a nápoj Las Plagas, který vystačí na čtyřicet porcí. Pokud jste fanoušky Leonka, jistě vás potěší, že jeho roztomilý obličej zdobí design šejkru i box, ve kterém je dodáván. Cena krabičky Las Plagas je 60 dolarů, přičemž se nejprve musíte zapsat na čekací listinu.
Nejedná se však o zcela ojedinělý případ sběratelského předmětu. Společnost G-Fuel již v minulosti podobnou bedýnku vydala, konkrétně po vydání prozatím posledního dílu série, RE Village. Místo Leona ji však zdobila největší upírská ikona, Lady Dimitrescu. Příchuť drinku byla melounová a nápoj pojal šedesát porcí místo čtyřiceti. Pokud jste fanoušky univerza Resident Evil, mohl by to pro vás být zajímavý sběratelský předmět, a jako bonus můžete každý večer vidět sexy Leona.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn