remake resident evil 4 – energy logiáš

Remake Resident Evil 4: získejte limitovaný energy drink

7. 4. 2023
Zdroj náhledu: G-Fuel

Remake Resident Evil 4 je tak těžký, že během hry musíte obnovovat síly. Uživatelé energetických nápojů, zpozorněte. Společnost G-Fuel oznámila limitovanou edici nápoje inspirovanou remakem hry Resident Evil 4.

Jedná se o sběratelskou krabičku s názvem Las Plagas. Balíček obsahuje ocelový šejkr a nápoj Las Plagas, který vystačí na čtyřicet porcí. Pokud jste fanoušky Leonka, jistě vás potěší, že jeho roztomilý obličej zdobí design šejkru i box, ve kterém je dodáván. Cena krabičky Las Plagas je 60 dolarů, přičemž se nejprve musíte zapsat na čekací listinu.

Nejedná se však o zcela ojedinělý případ sběratelského předmětu. Společnost G-Fuel již v minulosti podobnou bedýnku vydala, konkrétně po vydání prozatím posledního dílu série, RE Village. Místo Leona ji však zdobila největší upírská ikona, Lady Dimitrescu. Příchuť drinku byla melounová a nápoj pojal šedesát porcí místo čtyřiceti. Pokud jste fanoušky univerza Resident Evil, mohl by to pro vás být zajímavý sběratelský předmět, a jako bonus můžete každý večer vidět sexy Leona.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.