Guerilla Games sdílejí nové střípky o rozšíření k Forbidden West

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Guerilla Games

Herní fanoušci se těší na rozšíření populární hry Horizon Forbidden West, které nese podtitul Burning Shores. Nedávno byly zveřejněny nové informace o tomto rozšíření, které nabízejí další náhled na to, co od něj můžeme očekávat.

První informace se týká nového stroje zvaného Waterwing. Tento stroj bude exkluzivní pro verzi hry pro PlayStation 5 a umožní hráčům zkoumat podvodní svět, kde mohou objevovat nové druhy zvířat, ryb a tajné předměty, které by jinak zůstaly skryty pod hladinou. Waterwing se tak stává důležitým nástrojem při průzkumu světa.

Druhá informace se týká postavy Quen, která bude hrát důležitou roli v příběhu Horizon Forbidden West: Burning Shores. Quen je vůdkyní jednoho z kmenů, které obývají postapokalyptický svět hry, a její kmen se specializuje na technologii a výzkum robotů. Příběh hry tak bude o tom, jak Quen a její kmen hledají způsob, kterým by mohli ochránit svůj lid a zároveň zastavit tajemného nepřítele, jenž ohrožuje celý svět.
Horizon Forbidden West: Burning Shores se stává stále zajímavějším a fanoušci se nemohou dočkat, až se znovu vydají v kůži Aloy na výpravu světem. DLC bylo oznámeno pouze pro PlayStation 5 a na něj vyjde již za necelé dva týdny, tedy 19. dubna.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn