The Murder of Sonic The Hedgehog – mrtvý Sonic

Z aprílového žertu The Murder of Sonic The Hedgehog se stal hit

7. 4. 2023
Zdroj náhledu: Sega

První dubnový den je již dlouhou dobu neodmyslitelně spojený s aprílem… snahou vystřelit si z lidí promyšlenými vtípky, které by měly mít uvěřitelný základ. Společnost Sega se tento rok vytasila s nečekaným vydáním nové hry The Murder of Sonic The Hedgehog. Ta se objevila jako blesk z čistého nebe a týden po uvedení na trh může oslavovat takové úspěchy, o nichž si mohou někteří herní vývojáři pouze nechat zdát. The Murder of Sonic The Hedgehog se během sedmi dnů stihl probojovat na přední příčky dosud vůbec nejlépe hodnoceného titulu franšízy. Hra se aktuálně nachází na šedesátém prvním místě nejlepších her na Steamu… s extrémně kladnými ohlasy z více než jedenácti tisíců komentářů jasně vyplývá, že se společnosti Sega tento krok vyplatil, i přestože jde o free-to-play titul.

Toto vřelé přijetí ze strany herní komunity v budoucnu snad povede k vytvoření podobných projektů. Sega jen tak nemůže ignorovat fakt, že si jejich promyšlený aprílový žert dosud stáhlo přes milion natěšených fanoušků. Asistování Tailsovi v odhalování zápletky Sonicovy vraždy má skvělý příběh, ještě lepší scénář a vnáší na trh něco nového, s čím jsme se u modrého ježka dosud nesetkali.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.