Resident Evil 4 – Separate Way Logiáš

Resident Evil 4: DLC Separate Ways zná datum vydání

15. 9. 2023
Zdroj náhledu: Capcom

Resident Evil 4 je populární hororová střílečka, kterou vytvořila společnost Capcom. Sleduje příběh vládního agenta Leona S. Kennedyho, který má za úkol zachránit prezidentovu dceru Ashley Grahamovou před tajemným kultem. Ada Wong je vracející se postavou série Resident Evil a v Resident Evil 4 hraje významnou roli jako tajná špionka a Leonova spojenkyně.

V rozšíření Separate Ways hráči převezmou kontrolu nad Adou Wong, která se vydává na tajnou misi související s hlavní dějovou linií Resident Evilu 4. Budou se pohybovat v nových prostředích, setkají se s jedinečnými nepřáteli a odhalí další příběhové a dějové detaily. DLC poskytne nový pohled na události obsažené v původní kampani a nabídne odlišný herní zážitek ve srovnání s událostmi v hlavní kampani.

DLC Separate Ways a bude k dispozici na PlayStation 5, Xbox Series X a PC. Na těchto platformách si hráči budou moci nový obsah stáhnout a zahrát 21. září 2023.

Představena byla i ukázka pro VR

Režim VR pro Resident Evil 4 nabízí hráčům bezkonkurenční úroveň imerze, když se vžijí do role Leona S. Kennedyho a procházejí zrádným světem hry. Prostředí VR umožňuje uživatelům cítit se, jako by se v gamese skutečně nacházeli, a to díky ohromujícímu vizuálnímu zpracování a realistickým zvukovým efektům, které umocňují pocit nebezpečí. Hratelnost je dále vylepšena přidáním duálního ovládání zbraní a jejich realistického ovládání, jež umožňuje bezproblémové míření a přesnou střelbu. Vylepšená akce s noži také přidává na intenzitě a poskytuje viscerální a uspokojivý zážitek z boje.

Tím, že společnost Capcom nabízí Resident Evil 4 VR jako bezplatné DLC pro PlayStation VR2, dokazuje svůj závazek poskytnout hráčům vysoce kvalitní zážitek. Toto bezplatné rozšíření nejenže odměňuje stávající hráče, kteří do hry investovali, ale slouží také jako lákavá pobídka pro nové uživatele, aby prozkoumali tento temný svět zcela novým způsobem.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.