Ghostrunner 2 – logiáš

Ghostrunner 2 má k dispozici demoverzi

15. 9. 2023
Zdroj náhledu: 505 Games

Ve hře Ghostrunner 2 hráči zažijí rychlé bitvy a intenzivní boje uvnitř zlověstné věže Dharma. V roli hlavního hrdiny Jacka budou mít hráči možnost naskočit na motorku, což do hry vnese vzrušující prvek rychlosti a pohyblivosti. Díky kombinaci rychlého boje s mečem a strategického pohybu budou muset hráči projít náročnými úrovněmi, porazit zlé kultisty a postavit se děsivé hrozbě. Herní mechanismy se zaměří na přesnost a načasování a odmění hráče za zvládnutí dovedností a provedení přesných útoků

Pokud se na Ghostrunner 2 těšíte a v kalendáři si značíte dny, kdy konečně vyjde, mám pro vás dobrou zprávu. Společnosti 505 Games a One More Level během akce PlayStation State of Play tajně představily demoverzi, které je již nyní k dispozici na PlayStation 5, Xboxu řady X|S, Steamu a Epic Games Store před vydáním 26. října. Pokud jste zapomněli příběh předešlé hry, připravili si autoři pro vás rekapitulační video. Ti z vás, kteří si předobjednají Brutal Edition, si gamesu budou moci zahrát o čtyřicet osm hodin předem, tedy 24. října.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.