Remake Resident Evil 4 – zamířit a pal!

Resident Evil 4 na sebe láká i anime videem

22. 3. 2023
 

Resident Evil 4 Remake slaví úspěchy na nejednom herním portálu a slibuje nejen skvělý zážitek, ale i pořádný příval nostalgie v nádherném moderním kabátku. Kdybyste však na tuto předělávku potřebovali ještě více nalákat, protože vám značka přijde málo, Capcom nyní vydal bláznivé animované video, v němž opět vábí své hráče.

Objevuje se v něm Leon, jenž hledá ztracenou Ashley. Do cesty se mu ale postaví místní vesničani, kteří jsou dle barvy očí jistě nakažení a na Leonovi se jednoduše vyřádí. Není to však udělané jako anime horor, ale jako jedna velká roztomilost, jež ukazuje nevinnost, kterou Resident Evil rozhodně postrádá. A to nejlepší? Rozhodně toto video není poslední.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.