Reverse Collapse Code Name Bakery - Cover

Reverse Collapse: Code Name Bakery se představil cinematic trailerem

18. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Kdybych nevěděl, že Reverse Collapse: Code Name Bakery bude taktické turn-based RPG vytvořené studiem MICAteam, odehrávající se v blízké budoucnosti, kde se Země ponořila do druhé studené války, myslel bych si, že mě čeká naprosto fantastické anime. Zemi v budoucnosti během tzv. druhé studené války ohrožují dvě obrovské skupiny, Antarktická unie a URNC neboli Union of Rocksatterism Nations Coalition. Ty soupeří o Projekt tří bohyní.

Hlavní postavy jsou Mendo, který je přepaden na důležité misi na Kavkaze, a Jefuta, stříbrovlasá dívka, která ho zachrání, pomůže mu utéct i zabíjet nepřátelské vojáky, a odhalí s ním jedno z největších tajemství. Hra má vyjít na Nintendo Switch a PC na konci tohoto roku a na to, jak jednoduše vypadá, nabídne minimálně silný příběh.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.