Robocop Rogue City intro2

RoboCop: Rogue City dostává první gameplay trailer

8. 7. 2022
Zdroj náhledu: Nacon Connect

Společnost Nacon Connect před pár okamžiky zveřejnila první pořádný pohled na chystanou sci-fi FPS RoboCop: Rogue City od společnosti Teyon, která se na konzoli Xbox Series X|S, PS5 a platformě Steam objeví v červnu 2023. Zde se můžete pokochat patřičně nablýskaným gameplayem.

Vývojářské studio Teyon, které se zabývá hrou Terminator Resistance, obrací svou pozornost k další populární hře z osmdesátých let. Tentokrát se zaměřuje na sérii RoboCop a připravuje RoboCop: Rogue City – první větší herní titul této série po dvou desetiletích. Níže se podívejte na první pohled na to, jak bude hra vypadat a jak se bude hrát.

„Staňte se ikonickým hrdinou, který je zčásti mužem, zčásti strojem a zčásti policistou, a pokuste se nastolit spravedlnost v nebezpečných, zločinem prolezlých ulicích starého Detroitu. Vyzbrojeni svým věrným vozem Auto-9, silou z továrny, léty zkušeností u policie a řadou nástrojů, které máte k dispozici, budete bojovat proti silám snažícím se zničit město, které nazýváte domovem, ve zcela novém výbušném honu za pravdou z pohledu první osoby. Máte moc rozhodnout se, jak naplnit hlavní směrnice svým vlastním způsobem, ale jak se příběh rozvíjí, postupujte opatrně, protože korupce a chamtivost neznají hranic.“ – Teyon

Zdroj: trueachievements.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.