Harry Potter: Quidditch Champions

Rozjeďte famfrpál v Harry Potter: Quidditch Champions

11. 6. 2024
Zdroj náhledu: Igdb.com

Ve světě čar a kouzel (neboli zemi, na které vážně chceme žít, ale bohužel jako mudlové máme smůlu nehledě na to, kolik sov se rozhodneme chovat) existuje sport, v němž se létá na košťatech, chytají zlaté kuličky s křidélky a borci s baseballovými pálkami se vás snaží sestřelit. Mluvím samozřejmě o fiktivním milovaném sportu jménem famfrpál. A jelikož je to vážně fenomén, studio Warner Bros Games oznámilo Harry Potter: Quidditch Champions, kde se utkáte s dalšími kolejemi na život a na body.

Harry Potter: Quidditch Champions Standard Edition vyvíjí společnost Unbroken Studios a vyjde celosvětově 3. září 2024 na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch™ a PC (Steam a Epic Games Store). Jako bonus bude také až do 30. září 2024 k dispozici zdarma všem členům služby PlayStation Plus, kteří tak budou mít možnost si hru zamilovat a následně samozřejmě koupit. 

Navíc se objevíme na kultovních a oblíbených místech kouzelnického světa, uvidíme známé postavy a dočkáme se i některých významných odkazů, tzv. easter ergů. V různých režimech si užijeme létání ve slavných arénách v rolích chytačů, střelců, odrážečů nebo i brankářů, což je super, protože na tyto strážce bran před camrálem se velmi často zapomíná. V titulu se budete moci i propracovat z Weasleyho Doupěte až na mistrovství světa, kde si dokonce budete moci zahrát za slavné trio, tedy Harry Pottera, Rona Weasleyho nebo Hermionu Grangerovou. A zajímavost na konec? Držitelé Hogwarts Legacy získají jako bonus Legacy Pack Quidditch Champions, pokud se připojí ke svému účtu WB Games. A to, drazí famfrpálovníci, se prostě vyplatí.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.