ARKNIGHTS - Cover

RPG ARKNIGHTS dostává svou anime podobu

27. 4. 2022
Zdroj náhledu: arknights

Přiznejte se, jaký je váš vztah ke hrám na telefon? Osobně bych definovala ten svůj jako velmi vlažný. Když už si totiž něco nainstaluju, může se velmi rychle stát, že v tom lepším případě dojedu na konečnou tramvaje. V tom horším případě skončím v jiném státě. Naštěstí mě mobilní hry nikdy moc nenadchly. Předposlední šanci jsem však dala čínské RPG Arknights, na kterou jsem omylem narazila při random výběru herních songů na SPOTIFY. Soundtrack hry je totiž velmi, ale velmi příjemný.

Vzhledem k tomu, že hra získala mnoho ocenění, včetně toho za uživatelsky nejlepší sci-fi a fantasy mobilní hru roku 2020, jsem ji stáhla. ARKNIGHTS se odehrává v dystopickém postapokalyptickém světě, kde se lidem objevují různé vlastnosti zvířat a mytologických bytostí. Na začátku na sebe vezmete roli doktora, který se snaží najít lék proti zákeřné nemoci šířící se zemí. Vaším úkolem je bránit věže a zabránit nepříteli v jejich obsazení a svržení aktuální vlády. Důležité je taktizovat, přemýšlet a logicky uvažovat. Co si budem, moc daleko jsem se nedostala.

Vzhledem k tomu, že příběh hry je poměrně zajímavý, studio Yostar Pictures rozhodlo o animované adaptaci hry. Už v roce 2021 mě zasáhl první teaser. Jestli se letos můžeme těšit na dokončení celého anime, těžko říct. Seriál však bude adaptací prvních kapitol příběhové kampaně hry s názvem „Evil Time“, „Separated Hearts“ a „Stinging Shock“.

Trailer k animečku vypadá slibně, hlavně pokud jste fanouškem waifu, které se umí ohánět kvalitní zbraní.


Článek pro Gaming Professors napsala Gabriela Hudec.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.