Demon Slayer

Kimetsu no Yaiba je tu s prvním trailerem na Village Arc

26. 4. 2022
Zdroj náhledu: Try Hard Guides

Je to sotva pár měsíců, kdy ke Kimetsu no Yaiba vyšla poslední epizoda k Entertainmnent District Arcu, ve kterém se Tanjiro se svými přáteli a hashirou Tengenem vydali zabít jednoho z velké šestky démonů. Vzhledem k tomu, že anime válcovalo rekordy už v kině filmem Mugen Train a poslední série byla extrémně úspěšná, pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat.

V ukázce si tak můžeme všimnout příchodu Tanjira do kovářské vesnice, tedy na místo, kde se kovají všechny ty legendární meče zabijáků démonů. Tam se hlavní hrdina setká i s dalšími dvěma předními představiteli zabijáků, hashirou mlhy Muichirem Tokitem, který je zároveň nejmladším členem jednotky zabijáků démonů, a hashirkou lásky Mitsuri Kanroji. Čeká nás tak pravděpodobně další velký souboj, objeví se v něm nyní další členové velké šestky démonů?

Tagy:

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.