Rustler2

Rustler momentálně plně nedokončíte

29. 7. 2022
Zdroj náhledu: Jutsu Games

Minulý týden jsme vás v naší zprávě informovali o plné podpoře Steam Deck pro hru Rustler. Jde o titul na motivy dnes již legendárního GTA, který je však zasazen do středověku. Alternativní název pro tuto šílenou akční hru je také Grand Theft Horse.

V souvislosti s poslední aktualizací se však vyskytl problém, který se již jednou řešil a kvůli kterému nemůžete hru dokončit na 100 %. Jde o Medieval Martial Arts, který se v rámci postupu oběma turnaji bugne a následně přestane počítat vaše výhry. Zároveň se také kompletně zastaví procentuální počítání průchodu hrou. 

Tento bug sice nemá zásadní vliv na hlavní příběh, nicméně v rámci vedlejších aktivit získáte splněním MMA arén předměty, které se vám při hraní značně hodí. Je zvláštní, že vývojáři se celou situací začínají zabývat až nyní, přestože bug byl hlášen již v dubnu tohoto roku. Podle informací se mělo za to, že bug byl odstraněn v rámci poslední velké aktualizace, kdy se údajně neprojevil.

Rustler bug

Nicméně, jak je vidět v diskusi na platformě Steam, hráči tento problém začínají opět reportovat a někteří si neberou servítky. Je jisté, že tento problém nejvíce ovlivní achievement huntery, kteří kvůli tomu nemohou hru dokončit na 100 % a získat tak poslední dva achievementy za kompletní průchod hrou. Celou záležitost pro vás budeme i nadále sledovat.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.