S.T.A.L.K.E.R mod

S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl se na Vánoce dočká remasteru

29. 11. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Neoficiální fanouškovský remaster kultovního titulu S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl se blíží ke zdárnému dokončení. Vydání je navíc plánováno do konce Vánoc letošního roku, bude se tedy jednat o symbolický dáreček. Slavná série ležela poměrně dlouhou dobu ladem – ticho prolomilo až oznámení titulu S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, který byl však několikrát odložen.

Zdroj: Andrey0007

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl Rebuild od Andrey0007 na ModDB konečně oznámil datum vydání 25. prosince 2022. Jedná se tedy o vhodný způsob, jak si ukrátit při čekání na S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Rebuild, který aktualizuje původní Shadow of Chernobyl v novém enginu, slibuje kvalitnější textury, zvuky, shadery a NPC, přičemž poslední příspěvek Andrey0007 na toto téma poskytuje několik náhledů na vzhled remasteru. Za zmínku však stojí, že při vydání Rebuildu nebudou kvůli časovým omezením aktualizovány všechny textury hry. Tento fakt autor doufá opravit v následujících aktualizacích.

Zdroj: screenrant.com

Rád bych vás také upozornil na naši probíhající vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát klíče ke službě Steam, deskové hry, knihy a spousty dalších dárků. Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.