Scarlet Deer Inn – no nazdárek, krasavče

Scarlet Deer Inn vyjde také na Xbox

12. 7. 2023
Zdroj náhledu: Attu Games

Pokud jste o tom ještě neslyšeli, v Česku vzniká další zajímavý projekt z produkce studia Attu Games, které již v minulosti na trh přineslo hru Feudal Alloy. Nyní se dvoučlenný tým věnuje vývoji titulu jménem Scarlet Deer Inn, který, nebála bych se tvrdit, v herním průmyslu nemá obdoby. Jedná se totiž o vyšívanou adventuru… doslova. O procesu výroby jsme vás informovali již dříve, ale dnešní novinkou je oznámení v rámci ID@Xbox Showcase. Scarlet Deer Inn vyjde i na konzole Xbox Series X/S.

Jak hru popisují sami vývojáři: „Scarlet Deer Inn je vyšívaná příběhová plošinovka s emotivním příběhem, zajímavými postavami, temným podzemím plným potvor a světem inspirovaným slovanským folklórem. Jediné, co tě chrání před jistou smrtí, je louč. Všechny snímky postav jsou skutečně vyšívané a hudbu tvoříme sami pomocí tradičních nástrojů.“Scarlet Deer Inn tak vyjde na PC prostřednictvím platformy Steam, Nintendo Switch a Xbox Series X/S. Nový trailer odhaluje více z celkové hratelnosti včetně dialogových voleb, krásného ručně malovaného pozadí, tematické hudby i plynulých animací vytvořených z vyšívaných předloh. Jedinou záhadou nám stále je datum vydání, ale v Attu Games doufají, že by to mohlo být někdy v příštím roce.

Zdroj: TZ

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.