Zaklínač – soška bishoujo

Zaklínač představil sošku ve stylu bishoujo

3. 7. 2023
Zdroj náhledu: Kotobukiya

Asi mezi námi není nikdo, kdo by neznal legendárního lovce příšer a dobyvatele ženských klínů, zaklínače Geralta. Jeho mužná vyrýsovaná postava se nám ve hrách, komiksech a dalších médiích představila již několikrát, ale tentokrát je všechno jinak. Japonský výrobce sběratelských předmětů Kotobukiya rozšiřuje svou známou sérii sošek bishoujo o nové přírůstky právě ze světa Zaklínače. Prvním přírůstkem nebude nikdo jiný než Geralt z Rivie. Má to ovšem jeden háček. Aby Geralt zapadl do stylu bishoujo, musí změnit pohlaví. Představujeme vám ženskou verzi Geralta z Rivie, kterou s pečlivostí vymodeloval Yoshiki Fujimoto podle kresby Shunya Yamashity.

Figurka je vytvořena v měřítku 1 : 7 a vysoká bude kousek přes dvacet centimetrů. Na trh se má dostat na jaře příštího roku. Nadšení sběratelé, začněte šetřit. Sošku je už nyní možné předobjednat například na stránkách prodejce Xzone za 4 999 Kč. Trailer odhaluje pečlivé detaily, realistickou texturu i celkový vzhled. Na závěr nechybí zpráva, že sérii Zaklínače doplní figurka Ciri, která je aktuálně ve vývoji. I když byla ukázána jen kresba, alespoň víme, že u ní se změny pohlaví bát nemusíme.

„Tento legendární zaklínač se dočkal nečekané proměny do krásné ženské podoby. Nyní ožívá, připraven odložit svůj stříbrný meč a vrhnout Igni na své nepřátele. Sošku nevymodeloval nikdo jiný než sochař Yoshiki Fujimoto – věnujte pozornost detailům zbroje s ohledem na realistické textury. Povrch každého koženého dílu byl upraven tak, aby měl jinou drsnost, a byl pečlivě vytvořen až do každého sešitého švu. Mírně kovový nátěr dodává třpytivým řetězovým pancířům realistický vzhled.V současné době se pracuje také na druhém Zaklínači BISHOUJO! Sledujte stále se rozšiřující sérii BISHOUJO!“

Zdroj: kotobukiya.co

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.