Scarlet Nexus intro

Scarlet Nexus se připomíná v Live Action traileru

24. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Live action trailer, nebo také nazývaný hraný filmový trailer, připomíná vydání hry Scarlet Nexus od společnosti Bandai Namco. Trailer má styl a ukazuje nám příšery padající z nebe, které požírají mozky

Scarlet Nexus vychází tento pátek na PC a konzolích a jak je typické pro každý projekt spojený s anime, již nyní je k vidění jeho hraná adaptace. Přesněji řečeno, je tu filmový trailer, který kombinuje skutečné herce se speciálními efekty a praktickými modely a udává tón hry. Stejně tak elegantně poskytuje dostatek expozice, aby vysvětlil, proč z nebe spadly příšery, které lační po lidských mozcích.

Předběžné hodnocení je kladné

Předběžné recenze hry je již možné nalézt na různých zahraničních portálech a mnoho médií si pochvaluje, jak se ve hře Scarlet Nexus prolíná akce a styl s poutavým příběhem. Podle předběžných recenzí se jedná o kvalitní akční titul s úhlednou anime stylizací.

Scarlet Nexus – který rozhodně nepřijde do Xbox Game Pass hned první den – vyjde na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X|S 25. června.

Zdroj: gamespot.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.