Série Metal Gear Solid se možná v roce 2023 dočká velkého oznámení

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Konami Digital Entertainment

Poslední díl pod názvem Metal Gear Solid V: Phantom Pain vyšel již v roce 2015. Od té doby jsme se žádného přímého pokračování nedočkali.

Metal Gear Solid - oznámení

Tvůrce série Metal Gear Solid, kterým je slavný Hideo Kojima, se se společností Konami Digital Entertainment rozešel krátce po vydání a od té doby žádné přímé pokračování nevyšlo. Tomu by však již brzy mohl být konec, jelikož dlouholetý producent MGS, Noriaki Okamura, pro server Gematsu oznámil, že rok 2023 bude klíčový a dočkáme se několika zásadních oznámení. Jestli se tato oznámení budou týkat série Metal Gear Solid, není jisté, nicméně nějaké pokračování bychom rozhodně uvítali. Vzhledem k tomu, že informaci do světa vypustil dlouholetý producent série, by tato varianta mohla být pravdivá. Necháme se překvapit, jelikož se rovněž může jednat pouze o chystaný remake některého ze starších dílů.

Asi není na místě si představovat, že by se Hideo Kojima s Konami Digital Entertainment opět spojil, nicméně samotné Konami by mohlo sérii po letech opět probudit k životu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn