Metal Gear Solid - náhled

Série Metal Gear Solid se možná v roce 2023 dočká velkého oznámení

31. 12. 2022
Zdroj náhledu: Konami Digital Entertainment

Poslední díl pod názvem Metal Gear Solid V: Phantom Pain vyšel již v roce 2015. Od té doby jsme se žádného přímého pokračování nedočkali.

Metal Gear Solid - oznámení

Tvůrce série Metal Gear Solid, kterým je slavný Hideo Kojima, se se společností Konami Digital Entertainment rozešel krátce po vydání a od té doby žádné přímé pokračování nevyšlo. Tomu by však již brzy mohl být konec, jelikož dlouholetý producent MGS, Noriaki Okamura, pro server Gematsu oznámil, že rok 2023 bude klíčový a dočkáme se několika zásadních oznámení. Jestli se tato oznámení budou týkat série Metal Gear Solid, není jisté, nicméně nějaké pokračování bychom rozhodně uvítali. Vzhledem k tomu, že informaci do světa vypustil dlouholetý producent série, by tato varianta mohla být pravdivá. Necháme se překvapit, jelikož se rovněž může jednat pouze o chystaný remake některého ze starších dílů.

Asi není na místě si představovat, že by se Hideo Kojima s Konami Digital Entertainment opět spojil, nicméně samotné Konami by mohlo sérii po letech opět probudit k životu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.