Yakuza Like A Dragon

Série Yakuza na PC hlásí úspěšné prodeje

4. 1. 2022
Zdroj náhledu: SEGA

Podle vedení SEGA se podařilo prodat na PC již kolem 2,8 milionů kopií ze série Yakuza.

Zdroj: SEGA

Kazuma Kiryu se jako protagonista série Yakuza zapsal mnoha lidem do jejich srdcí. Dlouhou dobu však byla tato série dostupná jen pro japonský trh a každá z her byla vydána pouze na konzoli PlayStation. SEGA se však postupem času rozhodla přenést své úspěšné hry i na počítače. Například třetí díl Yakuzy, který byl vydán v roce 2009 na PS3, se tak podíval i na PC, a to v Yakuza Remastered Collection, která vyšla loni a obsahuje remasterovaný třetí, čtvrtý a pátý díl.

SEGA nyní prozradila, že všechny díly Yakuzy, včetně úplně nové hry Yakuza: Like A Dragon, která byla vydaná v roce 2020, mají poměrně silné prodeje na počítačích. Již nyní se jich celosvětově prodalo více jak 2,8 milionů kopií. Vedení SEGA je spokojeno s tím, že díky uvedení her na PC oslovili mnohem více hráčů, a prodloužili životní cyklus této série. Je tedy velmi pravděpodobné, že i další možný díl Yakuzy vyjde současně na konzole a pro počítače.

Zdroj: pcgamesn.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.