Session Skate Sim intro2

Session: Skate Sim má potvrzené datum vydání!

10. 7. 2022
Zdroj náhledu: Crea-ture Studios

Po více než tříletém období předběžného přístupu a mnoha aktualizacích je titul Session: Skate Sim připraven na své plné vydání. Hra, která  byla oznámena v rámci projektu Nacon Connect a vyvinuta společností Crea-ture Studios, oficiálně opouští early access letos na podzim a na počest tohoto oznámení dostala nový trailer.

Session: Skate Sim je jednou z mnoha skateových her, které byly vyvíjeny kvůli absenci série Skate po celou minulou generaci konzolí. Hlavním lákadlo hry, které ji odlišuje od ostatních titulů tohoto žánru, je její zaměření na fundované a realistické mechanismy skateboardingu. Nebudete se tak honit za masivními komby a provádět absurdní, až nereálné triky na prkně. Hratelnost je o hledání vhodných míst a o provádění reálných a autentických triků, které by se skvěle vyjímaly ve videomontáži.

Session: Skate Sim od Crea-ture je v aktivním vývoji a předběžném přístupu od roku 2019 na PC a Xbox Game Preview a nedávno se dočkal jedné z nejvýznamnějších aktualizací od svého uvedení.

Vydavatel Nacon nedávno uspořádal svou Connect showcase, na které se krátce objevila i chystaná hra a bylo zároveň oznámeno i datum vydání. Aktualizace na verzi 1.0 se uskuteční 22. září .

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: gamerant.com

Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.