Shopping Mall Renovator ukazuje svůj první trailer

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Hyper Studio
Vývojářské studio Hyper Studio včera, tedy 29. 11., ukázalo trailer své nadcházející hry, která nese název Shopping Mall Renovator. Z názvu je nejspíše jasné, že nějakým způsobem budeme renovovat staré velké budovy na nákupní centra. Tak co? Kdo si chce vytvořit svoji vlastní Olympii? Já bych si to možná i ráda vyzkoušela.
Budete hledat a následně i kupovat staré opuštěné budovy, které poté uklidíte, zrenovujete a vybavíte vším, čím budete chtít. Kreativitě se zde meze nekladou. Ke konci všeho z budovy vznikne krásné a nové nákupní centrum, které snad za velký balík peněz prodáte místním podnikatelům. Pokud ale budete chtít, můžete si obchoďák nechat a vést jej sami.
Při uklízení musíte vyhodit všechen odpad, který se válí po zemi, vyčistit stěny a odstranit rez. Poté vyberete nová okna a dveře a přejdete na tu více kreativní část, kterou je výbava samotného obchoďáku. Vyberete si, jaký typ podlahy v různých částech budete chtít, vymalujete stěny dle vaší libosti a také pořídíte nový nábytek. Nakonec se také musíte rozhodnout, jaké obchody ve vaší Olympii budou mít zákazníci k dispozici, a vaše práce je dokonána.

Shopping Mall Renovator si můžete přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn