Shopping Mall Renovator náhled

Shopping Mall Renovator ukazuje svůj první trailer

30. 11. 2021
Zdroj náhledu: Hyper Studio

Vývojářské studio Hyper Studio včera, tedy 29. 11., ukázalo trailer své nadcházející hry, která nese název Shopping Mall Renovator. Z názvu je nejspíše jasné, že nějakým způsobem budeme renovovat staré velké budovy na nákupní centra. Tak co? Kdo si chce vytvořit svoji vlastní Olympii? Já bych si to možná i ráda vyzkoušela.

Budete hledat a následně i kupovat staré opuštěné budovy, které poté uklidíte, zrenovujete a vybavíte vším, čím budete chtít. Kreativitě se zde meze nekladou. Ke konci všeho z budovy vznikne krásné a nové nákupní centrum, které snad za velký balík peněz prodáte místním podnikatelům. Pokud ale budete chtít, můžete si obchoďák nechat a vést jej sami. Při uklízení musíte vyhodit všechen odpad, který se válí po zemi, vyčistit stěny a odstranit rez. Poté vyberete nová okna a dveře a přejdete na tu více kreativní část, kterou je výbava samotného obchoďáku. Vyberete si, jaký typ podlahy v různých částech budete chtít, vymalujete stěny dle vaší libosti a také pořídíte nový nábytek. Nakonec se také musíte rozhodnout, jaké obchody ve vaší Olympii budou mít zákazníci k dispozici, a vaše práce je dokonána.

Shopping Mall Renovator si můžete přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.