Shopping Mall Renovator ukazuje svůj první trailer

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Hyper Studio
Vývojářské studio Hyper Studio včera, tedy 29. 11., ukázalo trailer své nadcházející hry, která nese název Shopping Mall Renovator. Z názvu je nejspíše jasné, že nějakým způsobem budeme renovovat staré velké budovy na nákupní centra. Tak co? Kdo si chce vytvořit svoji vlastní Olympii? Já bych si to možná i ráda vyzkoušela.
Budete hledat a následně i kupovat staré opuštěné budovy, které poté uklidíte, zrenovujete a vybavíte vším, čím budete chtít. Kreativitě se zde meze nekladou. Ke konci všeho z budovy vznikne krásné a nové nákupní centrum, které snad za velký balík peněz prodáte místním podnikatelům. Pokud ale budete chtít, můžete si obchoďák nechat a vést jej sami.
Při uklízení musíte vyhodit všechen odpad, který se válí po zemi, vyčistit stěny a odstranit rez. Poté vyberete nová okna a dveře a přejdete na tu více kreativní část, kterou je výbava samotného obchoďáku. Vyberete si, jaký typ podlahy v různých částech budete chtít, vymalujete stěny dle vaší libosti a také pořídíte nový nábytek. Nakonec se také musíte rozhodnout, jaké obchody ve vaší Olympii budou mít zákazníci k dispozici, a vaše práce je dokonána.

Shopping Mall Renovator si můžete přidat do seznamu přání na platformě Steam.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn